Lehce nás mrzí, že to vlastně není z fleku jasné a musíme vám vypisovat důvody, ale rádi to pro vás uděláme. Jste přece naši zákazníci. Z minulých Vánoc už víme, že jste si zamilovali některé dárkové kazety. Nejprodávanější byla dárková kazeta Pro muže. Přiznáme se, že to jsme sami nečekali. Která to bude letos?

 1. Produkty do balíčků jsme volili dle vašich připomínek

  Setkávali jsme se s tím před každými Vánocemi, když jsme se vás ptali: „A jakou má Vaše paní/sestra/maminka/pančitelka pleť?“ „Hmm, nevím“ odpovídali jste. A tak jsme se nad sebou pořádně zamysleli a vytvořili balíčky tak, abyste se téměř vždy trefili. Třeba dárkový balíček Relax s obsahem sprchového gelu a cukrového peelingu s Lemongrass. Ukažte nám v dnešní době někoho, kdo relax nepotřebuje. Anebo dárková kazeta Pro muže, která báječně voňavým sprchovým gelem a univerzálním krémem. S tím také nemůžete šlápnout vedle, no ne?
 2. Poradíme vám s výběrem

  Pokud skutečně váháte, navštivte naši poradnu. Budeme potřebovat znát alespoň věk a pohlaví obdarovaného, a ideálně jaké výrobky má rád. Dokážeme se podle nich chytnou a vybrat produkty s podobnou konzistencí a účinkem.
 3. Ryor je trochu podpultové zboží (ale opravdu jen trochu)

  Nekoupíte nás totiž v každém hypermarketu, tedy ve druhé uličce vpravo, kousek od rohlíků. A i díky tomu obdarovaný ví, že jste nad výběrem trochu přemýšleli. Díky tomu se vám pod stromkem nesejdou 3 stejné sprchové gely. Prodejny s naší kosmetikou máte blíž, než si myslíte. Ryor najdete ve více než 600 partnerských prodejnách po celé republice, kde vám rádi poradí i objednají zboží na vaše přání. Tak si najděte tu svoji.
 4. Když je nejhůř, vyberete dárkovou poukázku

  Říkáte si „Kdo má furt něco vymýšlet?“. Vyřešte to poukázkou. Najdete u nás 3 druhy dárkových poukázek v různých částkách. První je do e-shopu, obdarovaný tak může nakupovat i z toho nejvzdálenějšího místa České republiky. Druhá je na nákup kosmetiky v konkrétní prodejně, pro tu ovšem musíte osobně zajít. A třetí poukázka je do kosmetického salonu v Dejvicích. Tím můžete darovat 2 dárky – ošetření pleti a k tomu příjemný oddych.
 5. Kvalita za nízkou cenu

  Otřepaněji už to znít nemůže, ale co s tím, když je to pravda? U jiných značek často zákazník platí za drahý obal, bohatou reklamu a výsledná kvalita bohužel ceně neodpovídá. Jako rodinná firma za našimi produkty stojíme a tvoříme je tak, aby nezruinovaly vaši peněženku, a přitom splnily, co slíbily na etiketě.

A teď už je to na vás! Tak který dárkový balíček se objeví u vás pod stromečkem?

Podívejte se k nám do e-shopu RYOR