Nevíte co s pletí? Přijďte k nám na poradnu! Akne? Vrásky? Citlivá pleť? Nemusíte mít obavy, se vším vám poradíme. Řídíme se heslem \"spokojený zákazník je naší nejlepší vizitkou\", a toho se držíme i při našich bezplatných kosmetických poradnách.

 

NEWSLETTER

Nevíte co s pletí? Přijďte k nám na poradnu!

Akne? Vrásky? Citlivá pleť? Nemusíte mít obavy, se vším vám poradíme. Řídíme se heslem \"spokojený zákazník je naší nejlepší vizitkou\", a toho se držíme i při našich bezplatných kosmetických poradnách.

 

Nejdřív se objednejte

Nejprve je důležité se objednat na určitý termín a konkrétní čas. Termíny jsou vypsány na našich stánkách www.ryor.cz a oranžově označené. Poslední důležitou věcí je přijít včas.

 

Jak taková poradna probíhá?

Záleží na problému, který chcete řešitt, ale počítejte s tím, že vás pravděpodobně odlíčíme. Díky tomu uvidíme pleť bez make-upy a zjistíme jak reaguje. Dle toho vám doporučíme vhodné výrobky, které ihned vyzkoušíte, abychom zjistili jak vám sedí.  Vše  vám vysvětlíme a v katalogu zaškrtneme. Koupíte si pouze to, co sami uznáte za vhodné.  Vše bude hotové přibližně za  15-30 minut.

 

Opravdu nemusíte mít z ničeho obavy. Vždyť jsme tu pro vás!

Nejbližší termíny najdete TADY na našich stránkách ;-)

 

A kde?

Poradny probíhají na dvou místech v Praze, a to na Praze 6 v Lotyšské ulici, kde vám bude radit přímo zakladatelka firmy Ing. Eva Štěpánková a dále na Praze 1 na Národní třídě, kde se setkáte s kosmetickými specialistkami Janou Gibišovou a Jiřinou Zatloukalovou.