Během roku se událo několik významných akcí, jak v pracovní, tak v osobní rovině. Vzhledem k tomu, že RYOR považuji za rodinnou firmu, nedají se tyto části od sebe příliš oddělit.

 

V dubnu jsem oslavila své 70. narozeniny, které byly opravdu vydařené. V rámci oslav jsme ve firmě udělali Dny otevřených dveří, kdy nás během dvou dnů navštívilo přes 1500 návštěvníků, kteří mohli vidět výrobní areál za plného provozu. Video z celé akce můžete vidět zde>

Z mojí dcery Jany, která byla v roce 1991, kdy jsem firmu zakládala, tříletá holčička se stala obchodní ředitelka firmy, a postoupila tak v hierarchii firmy zase o něco výš. Již se tedy plně podílí na uvádění nových výrobků na trh a na obchodní strategi firmy. Jsem ráda, že je mně i firmě oporou.

V rámci druhé poloviny roku 2015 jsme společně s kolegy absolvovali sérii seminářů po celé České republice, kde jsme školili pracovníky partnerských prodejen RYORu nejen o nových výrobcích, ale prezentovali jsme celý široký sortiment. Seznam prodejen najdete zde>

 

Během roku jsme uvedli na trh přes 10 nových produktů.


A na co se můžete těšit v roce 2016?

Vzhledem k tomu, že firma oslaví 25 let, plánujeme opět pro Vás, naše zákazníky, několik zajímavých akcí a samozřejmě i nové produkty. Často nám chodí dotazy, zda Dny otevřených dveří ve výrobním areálu v Kyšicích uděláme i v rámci oslav 25letého výročí. Odpovědí je, že tomu tak tentokrát nebude. Vzhledem k tomu, že zjišťujeme stále větší zájem o výrobky RYOR, a tedy naše produkce se zvětšuje, jsme se rozhodli pro rozšíření výrobního areálu – bude se stavět nová hala a je nutné i zvětšení prostor výroby. Rok 2016 pro nás tedy bude rokem stavebním.

 

Těším se, že se budeme dále pravidelně setkávat, ať už na našich kosmetických poradnách, stránkách našeho hlavního katalogu nebo na blogu www.mujryor.cz.

 

Přeji Vám krásné, pohodové a hlavně klidné Vánoce a do nového roku vše nejlepší, především hodně zdraví, ale také klidu.

 

Ing. Eva Štěpánková

zakladatelka a majitelka firmy RYOR