Jak dlouho pracuješ v Ryoru a na jaké pozici?

V únoru to byly čtyři roky, co jsem nastoupila do Ryoru na místo asistentky propagace.

Moje pracovní náplň se postupně rozšiřovala, takže nyní jsem asistentka jak propagace, tak obchodního oddělení.


Co je náplní tvé práce a jak vypadá tvůj typický den?

Někdy si připadám jako Ferda Mravenec – „práce všeho druhu“.

Zásadní je, zajistit propagační materiály, katalogy, letáky, testery, stojany, dodat je našim prodejnám a zároveň obchodním zástupcům, kteří se starají o partnerské prodejny po celé republice. Cokoli po mně „obchoďáci“ chtějí, snažím se jim co nejrychleji dodat. Vždyť to dělají pro naše obchodní partnery a je jejich úkolem, vytvořit si s nimi co nejlepší vztahy, aby obchod dobře fungoval. Zároveň se starám i o materiály pro Slovensko, o materiály na aranžování výloh, chystám věci na veletrhy. Té práce je ještě mnohem víc. Ráno přijdu a mám určitý plán, co je potřeba připravit, poslat, zařídit, zkontrolovat, uklidit. Do toho mi zavolá kolegyně z prodejny či obchoďačka, nejlépe několik denně a potřebují něco poslat či přidat k objednávce určité prodejny. Pak je nejtěžší stanovit priority, co udělat nejdříve. Ale to je určitě to, co mě na mé práci baví.

 

Proč jsi se rozhodla pro Ryor?

V tu dobu zde pracovala moje sestra, která mi nadšeně o Ryoru vyprávěla a tuhle práci mi doporučila.


 

Co tě na práci baví?

Právě ta různorodost mě baví.


Co bylo na začátku nejhorší?

Ženský kolektiv. Tak na ten jsem si chvíli zvykala.(Smích)

Celý život jsem pracovala ve smíšeném kolektivu. 24 let v baletu Národního divadla – kluci, holky. Jak čas letěl, odcházeli čtyřicátníci a přicházeli noví a noví mladí, kluci a holky. Po odchodu z divadla jsem pracovala jako asistentka u menších firem, kde byli převážně chlapi.

 

Nejoblíbenější produkty?

Ryor jsem si poprvé koupila asi před 15, 20 lety. Bylo na čase udělat něco pro svou pleť, konečně do sebe investovat. Byl to Krém s kaviárem. Ani levný, ani drahý. Byla jsem spokojená.

Od té doby, jsem výrobky různě střídala. Většinou jsem zkusila i všechny novinky, které naše firma vyvinula.

Můj poslední TOP je s nastupujícím létem určitě Trio – aktivní krém SPF 30. Obsahuje větší množství UVA filtrů, které chrání pleť proti poškození kůže způsobené světlem. Samozřejmě půjdu-li na přímé slunce, použiji přímo mléko nebo krém na opalování.

Trio kombinuji s Krémem proti zarudnutí a rozšířeným žilkám. Mám po mamince tenké žilní stěny a tenhle přípravek je vynikající nejen na zklidnění a ochranu kožní bariéry, ale díky komplexu vitamínů posiluje žilní stěny.

Další můj oblíbený krém je Aktivující výživný krém s ASC III z luxusní řady. Ten používám, když mám pocit sušší pleti hlavně v zimním období.