Jako první vám dnes představíme obchodní zástupkyni pro Západní Čechy Ing. Ivanu Manowetz.

 

Ivaně jsme položili pár otázek.

 

 

Jak dlouho pracuješ v Ryoru?

 

Ve společnosti Ryor pracuji třetím rokem.


Jak vypadá tvůj typický den?

 

Můj den začíná pravidelně v 8:00 prací na počítači. Jakmile vyřídím e-maily a objednávky, usedám do auta a vyrážím do terénu. Na každý den mám předem naplánovanou trasu. Při návštěvách na prodejnách řeším potřeby svých zákazníků, seznamuji je s novinkami a všemi informacemi, které je zajímají. Dle potřeby zákazníka objednám chybějící produkty a doplním propagační materiály. Jakmile navštívím všechny prodejny, vracím se zpět domů, kde ještě řeším věci, na které přes den nebyl čas. A pak už věnuji čas jen sobě a své rodině.


Proč jsi se rozhodla pro Ryor?

 

Společnost Ryor mi byla sympatická nejen svou strategií, ale především svými produkty, které jsem si zamilovala už jako malá slečna u maminky v koupelně.


Co tě na práci baví?

 

Baví mě její různorodost, kontakt se zákazníkem a možnost plánování svého pracovního dne dle vlastních představ.


Co bylo na začátku nejhorší?

 

Seznámení se s regionem, který pro mě byl naprosto cizí. Měsíc před nástupem do Ryoru jsem se přistěhovala z opačného konce republiky. Navigace byla ze začátku mým velkým parťákem. J


Nejoblíbenější produkty?

 

Ufff, kde začít? J Amarantový olej, Dvoufázová odličovací emulze, Hydroperfekt, Kyselina hyaluronová gel, Noční krém s mořskými řasami, Duoaktivní krém SPF15, Zjemňující cukrový peeling Lemongrass, Konopný šampon se zklidňujícím efektem, Báze pod make-up a hlavně Rozjasňující make-up 8v1, bez něj nemůžu existovat.


Určitě jste z fotek poznali, že Ivana je v radostném očekávání přírůstku do rodiny, tedy se s námi na čas rozloučí.

 

Přejeme jí hlavně zdraví, spokojenost a velkou dávku energie, kterou jistě bude potřebovat J